Firma Galeco po raz kolejny w tym roku została uhonorowana certyfikatem jakości. Celem rankingu było wyłonienie, na podstawie profesjonalnie przeprowadzonych badań rynkowych wśród budowlanych firm wykonawczych, marek charakteryzujących się wysoką jakością produktów, najczęściej stosowanych i cechujących się satysfakcjonującą relacją ceny do jakości. Badania zostały przeprowadzone w pierwszym kwartale 2016 r. przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Galeco w kategorii systemów rynnowych zebrało najwyższe noty uzyskując tym samym tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2016. 

Oficjalne ogłoszenie wyników połączone było z uroczystą gala, która odbyła się 23 czerwca w hotelu Venecia Palace w Michałowicach koło Warszawy. Na uroczystości obecny był Zarząd Galeco, Szczepan i Małgorzata Buryło, którzy zostali nagrodzeniu za sukcesy Galeco w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2016 roku.

Treść niniejszego materiału nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i powinna być interpretowana wyłącznie jako informacja.