Kraków, 03.05.2013
 

"Działając na tak konkurencyjnym rynku jakim jest rynek systemów rynnowych w Polsce dla osiągnięcia sukcesu, niezbędna jest ścisła specjalizacja oraz głęboka wiedza o zmianach trendów rynkowych. Bodźcem do rozpoczęcia prac nad systemem BEZOKAPOWYM były dochodzące z rynku sygnały o braku systemowych rozwiązań rynnowych przy realizacji nowoczesnych domów pasywnych. Zauważyłem w tym szansę na zaistnienie w niszowym segmencie dotychczas przez nikogo nie tylko nie zagospodarowanym, ale nawet nie zdefiniowanym. Przeprowadzone z inwestorami i wykonawcami rozmowy utwierdziły nas w przekonaniu, że istnieje uśpione zapotrzebowanie rynku na rozwiązania, które pozwolą zamontować system rynnowy tak, aby rura i rynna pozostały niewidoczne. Te potrzeby dotyczą nie tylko domów pasywnych czy ekologicznych. W domach z tradycyjnym okapem również szuka się możliwości ukrycia rynny. Nasz system pozwala te wszystkie oczekiwania zaspokoić.

Innowacyjność systemu BEZOKAPOWEGO sprawiła, że także w kontekście promocji musieliśmy odbiec od standardów i pomyśleć o dotarciu z produktem do nowego odbiorcy. Architekci są grupą zawodową silnie kreującą nowoczesne rozwiązania, jest zatem oczywistym fakt, iż widzimy w nich partnerów do promowania naszych pomysłów.

Wprowadzeniem systemu na rynek właśnie teraz, w czasie kryzysu, pokazujemy kto na rynku jest liderem i kto wyznacza rynkowe standardy. Wierzymy, że dzięki tej decyzji, kiedy przyjdzie hossa to my będziemy odcinać kupony od dzisiaj wykonanej pracy.

Chciałbym także nadmienić, że na całym świecie nie odnaleziono podobnego rozwiązania, o czym świadczy zarejestrowanie systemu w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej jako patentu światowego. Pozwala mi to z nieukrywaną dumą powiedzieć, że jesteśmy twórcą nowego segmentu rynkowego „rynnowe systemy bezokapowe”."

Szczepan Buryło
Prezes Zarządu

Treść niniejszego materiału nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i powinna być interpretowana wyłącznie jako informacja.