Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym potrzebom inwestorów, Galeco wprowadziło do oferty system kabli grzejnycch dedykowanych specjalnie systemowi rynnowemu Galeco BEZOKAPOWY. Ten nowatorski system pozwalający na ukrycie rynny i rury spustowej w ociepleniu elewacji budynku, często obok fascynacji i zainteresowania, wzbudzał również obawy o drożność pionu spustowego, szczególnie w warunkach zimowych. Aby rozwiać obawy i niepewność inwestorów Galeco wprowadziło do oferty system samoregulujących kabli grzejnych, które prowadzone w rynnie kwadratowej systemu oraz w rurze, będą zabezpieczać całość systemu przed zamarzaniem wody, tworzeniem się zatorów lodowych i gromadzeniu się nadmiaru śniegu. Zastosowanie systemu kabli grzejnych będzie również jednym z warunków gwarancyjnych, które inwestor będzie musiał spełnić, w celu prawidłowego działania systemu Galeco BEZOKAPOWY.

Więcej informacji technicznych znajdą Państwo w ulotce i instrukcji montażu, natomiast o dostępność proszę pytać w Biurach Handlowych Galeco.

 

Treść niniejszego materiału nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i powinna być interpretowana wyłącznie jako informacja.